Videón a Videoton őrülten nagy gólja az Újpest ellen
A Videoton játékosa finoman szólva is jól találta el a labdát, ami a 93. percben kötött ki az Újpest kapujában.
Nem panaszkodhattunk szombaton sem, sok minden történt az NB1-ben, mialatt a Ferencváros is pontot veszített, ezúttal a DVTK otthonában. Az FTC hosszú időn át volt kénytelen emberhátrányban játszani, és ennek meglett az ára, ami akár a bajnoki címbe is kerülhet.
A Fradi ősi riválisa, az Újpest sem tudott nyerni, így folytatódik a nyeretlenségi sorozatuk. Már a hosszabbításban jártunk, amikor a Videoton 2-2-re hozta a mérkőzést Újpesten, amivel szabályosan sokkolták az ellenfél szurkolóit.
Ami pedig az egyenlítést ért találatot illeti, még a világsztárok is megirigyelnék. Parádés gólt lőtt Szabó Bálint, mely könnyen lehet, hogy az év egyik legszebb találata lesz a bajnokságban, amire az Újpest nem szívesen fog visszaemlékezni, ráadásul perceken át elemezték a felvételeket egy potenciális szabálytalanság miatt, de megadták a gólt.