389,48 Ft
455,50 Ft
57,795 $

Drámai módon nyert a Manchester City a Tottenham otthonában

A Manchester City és a Tottenham csúcsrangadóján egyetlen gól döntött, és az is csak a 88. percben született.

Fotó: EPA/ADAM VAUGHAN

Jelenleg minden a Liverpool váratlan bejelentéséről szól Angliában, ugyanis Szoboszlai Dominik edzője, Jürgen Klopp úgy döntött, hogy az idény végén távozik. A legendás német edző, aki mindent megnyert a Liverpoollal, azt mondta, egyszerűen elfáradt, és kizárta azt a lehetőséget, hogy más angol csapatot irányítson.

Ezzel egy nagy korszakváltás előtt áll a Liverpool, és Xabi Alonso fő esélyesként várhatja az esetleges tárgyalásokat. A lehető legjobbkor vehetné át a Liverpoolt, hiszen a Bayer Leverkusennel bizonyított, és ugyan fiatal edzőnek számít a maga 42 évével, nagyon jól ismeri a Liverpoolt, és kellő tapasztalattal rendelkezik a klub irányításához, annak átvételéhez. Soron kívül Kétmilliós kárt okozott egy 16 éves fiatal a Határ úti metróállomásnál

Több sztáredző pedig fellélegezhet, mivel Klopp nélkül valószínűleg gyengébb lesz a Liverpool, legalábbis ebben bíznak. A csapat jól teljesít, az FA Kupában is ott vannak, ahol legutóbb a Manchester City és a Tottenham szintén egymásnak feszült. Guardiola csapata Londonban lépett pályára, és egy igen szoros meccset játszottak.

A vártnál is szorosabb volt, mert benne lehetett volna a pakliban, hogy gólgazdag meccset látunk, ám ez elmaradt. Olyannyira elmaradt, hogy majdnem újrajátszás lett belőle, de Aké gondoskodott róla, hogy ez ne történjen meg. A 88. percben köszönt be, így már nem maradt ideje válaszolniuk a hazaiknak, akik máris kiesetek a kupából.

A Chelsea is egy Premier League-ellenfél ellen játszott, akik ráadásul továbbra is esélyesek a címre. Az Aston Villa a londoni sztárcsapat stadionjában küzdött, és mivel 0-0 lett a meccs vége, jöhet a visszavágó. Ez egyik fél számára sem jelent különösebben jó hírt, mert egy plusz mérkőzés mindig megterhelő.