További Hírek

Kapás Boglárka szerint nehéz időszakon megy keresztül Milák Kristóf

A világbajnok és olimpiai bronzérmes úszónő már a következő ötkarikás játékokról is beszélt.

Tokió 2020: Kapás negyedik lett a döntőben 200 méter pillangón, elsírta magát

Kapás Boglárka egy negyedik hellyel lett gazdagabb Tokióban a 200 méter pillangó döntőjében

Tokió 2020:  Kapás Boglárka döntős, érik az újabb érem

Kapás Boglárka meggyőző teljesítménnyel a neve mellett jutott be a döntőbe, amit csütörtökön rendeznek meg.

Tokió 2020: Hosszú Katinka visszalépett a 200 méter pillangótól

Az olimpia legfrissebb eseményei között szerepel Kapás Boglárka csodás teljesítménye, aki a keddi előfutamon ötödik helyen végzett, mellyel bekerült a szerdai elődöntőbe, míg Hosszú Katinka visszalépett 200 méter pillangón.

Vizes Eb: ezüstérmet szerzett a magyar női 4×200 méteres gyorsváltó

Sorra jönnek az érmek a Vizes Eb-ről, most épp ezüstérmet szereztek a magyar lányok, akik remek teljesítményt nyújtatok.

Csak úgy repkednek az érmek a vizes Eb-n: Kapás arany-, Hosszú ezüstérmes 200 méter pillangón

Újabb örömhír, a vizes Eb-n Kapás Boglárka arany-, Hosszú Katinka pedig ezüstérmes lett 200 méter pillangón, ezzel pedig már kilenc éremnél tart a magyar csapat.

Kapás Boglárka volt a legjobb magyar a Nemzetközi Úszóliga pénteki összecsapásán

A magyar úszónő az ötödik helyen ért célba 200 méter pillangón az ISL nyolcadik összecsapásán a Duna Arénában.