457,87 Ft
62,596 $

További Hírek

Az ifjú titán ismételten bizonyított, mi pedig nem is lehetnénk ennél büszkébbek a 22 éves úszóra!

Milák Kristóf címét megvédve világcsúccsal aranyérmet nyert a 200 méteres pillangóúszást kedden a budapesti vizes világbajnokságon.

Magyarország az ukrán együttest győzte le 45-39-re.

Mint ahogy arról korábban beszámoltunk, Liu Shaoang megszerezte Magyarország első egyéni aranyát a téli olimpiák történetében.

A magyar versenyzők 10 érmet, közte hét aranyat nyertek a Portugáliában zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokság szombati, első döntős napján.

Öt érmet, közte két aranyat szereztek a magyar versenyzők a Lengyelországban rendezett katonai öttusa-világbajnokságon.

Kiss Péter Pálnak köszönhetően megszerezte a magyar csapat a következő aranyérmét, ezzel bizonyítva, hogy milyen kiváló sportolóink vannak.

Újabb paralimpikonra lehetünk büszkék Magyarországon, Pálos Péter ugyanis aranyérmet szerzett.

Tavaly decemberben jelentős mértékben megemelte a kormány az olimpiai bajnokok, érmesek és helyezettek állami díjazását, melynek tükrében egyes sportolók igencsak busás pénzösszeggel térhetnek haza.

A magyar női junior kézilabda-válogatott hibátlan, 100 százalékos teljesítménnyel nyerte a Celjében rendezett Európa-bajnokságot, amelynek vasárnapi fináléjában 31-22-re győzte le Oroszország nemzeti csapatát.