392,96 Ft
463,73 Ft
58,122 $

Hollandia kiejtette Romániát az Eb-ről, Szoboszlai csapattársa megállíthatatlan volt

A holland válogatott teljesen megérdemelten jutott tovább Románia ellen az Európa-bajnokságon a következő körbe.

...svg content...Fotó: EPA/GEORGI LICOVSKI

Kedden szintén két mérkőzést rendeznek az Európa-bajnokságon, az elsőt Románia és Hollandia vívta meg egymással, amit az M4 Sport közvetített élőben 18 órától. A románok nagyon fogadkoztak, hogy nem futnak bele egy újabb pofonba, és ehhez mérten igyekeztek játszani, ami nem volt egyszerű.

Nem volt egyszerű dolguk, mert Hollandia összességében sokkal meggyőzőbb volt, és sokat köszönhetnek a románok a kapusuknak, mert Niță nem egy góltól védte meg csapatát, Más kérdés, hogy az első gólban ő is benne volt, onnan nem illik a rövidre kapni, de ezt leszámítva kiválóan teljesített, Soron kívül Árpád hídi tragédia: még nem erősítették meg a Schadl-ügy tanújának halálát

A gólt a Liverpool szélsője, Gakpo szerezte Simons passzából, már a 20. percben. A második félidőben is bőven voltak helyzetek, Van Dijk például kapufára fejelt, nagyon közel volt az újabb találat, ami ugyan a 63. percben befutott, a VAR-os elemzés végén les miatt elvették Gakpo második gólját.

Ezt leszámítva sem lehetett kérdés, hogy Hollandia fog továbbjutni, de a folytatásban muszáj lesz hatékonyabbnak lenniük a kapu előtt. A mindent eldöntő találat a 83. percben született meg Malen révén, miután a román védelem megint kihagyott, könnyelműek voltak Gakpóval szemben, aki a gólja után egy gólpasszt is kiosztott.

Csatlakozz a Liner.hu szerkesztői csapatához!

Malen nem állt meg ennyinél, a hosszabbításban is ünnepelhetett, amikor Románia már nagyon kiengedett, így 3-0 lett a vége. Most már csak az a kérdés, ki lesz az ellenfél, a legfontosabb, hogy továbbmentek.

Kubatov Gábor továbbra is "futballistafeleségnek" tartja Magyar Péternek

Kubatov Gábor ugyan ellenfélnek tekinti Magyar Pétert a Tisza Párt miatt, más kérdés, mit gondol róla, mint ember, politikus.