389,35 Ft
453,65 Ft
64,201 $

Így áll most a spanyol bajnokság a Real Madrid Villarreal elleni győzelme után

A Real Madrid ideiglenesen átvette a vezetést a Girona előtt, akik azonban csak most fognak pályára lépni.

Fotó: EPA/Daniel Gonzalez

A spanyol bajnokság izgalmasabb nem is lehetne, ugyanakkor a Barcelona lépéshátrányba került a Valencia elleni eredményével. Számtalan nagy helyzetet hagytak ki a katalánok, akik lassan 10 pontra kerülnek a jelenlegi listavezető Real Madridtól. Xavi csapatának van miért aggódnia, egy ideje nincsenek formában.

A Barcelona jelenleg csak a 3. helyen áll 35 ponttal a 34 pontos Atletico előtt, ugyanakkor a madridi csapat egy meccsel kevesebbet játszott. Sőt, adott esetben a 32 pontos Athletic is problémákat okozhat, akik a Gironához hasonlóan meglepően jó formában vannak, bár a Girona a meccshátránya ellenére is 9 ponttal van előrébb. Soron kívül Látványos meteort fotóztak a salgói vár felett (fotók)

A Girona 41 pontos, eddig csak egyszer kaptak ki, illetve két döntetlen áll a nevük mellett. Most arra készülnek, hogy a 14. győzelmüket is behúzzák, hétfő este a Deportivo Alaves lesz az ellenfelük hazai pályán, ami nem tűnik túl nagy kihívásnak, de láthattunk már meglepetéseket ebben a fordulóban.

Az nem okozhatott különösebben nagy meglepetést, hogy a Real Madrid sikerrel vette az akadályt a Villarreal ellen. A hazai pályán játszott királyi gárda a 25. percben szerezte meg a vezetést a gólzsák Bellingham góljával, aki Modric passzát értékesítette. Még az első félidő vége előtt Rodrygo duplázta meg az előnyt, így nyugodtan mehettek el a 15 perces pihenőre.

Az 54. percben ugyan Morales okozott némi riadalmat, 10 perccel később Diaz találatával már 3-1 volt az eredmény. A veterán Modric döntötte el a kérdést véglegesen a 68. percben, amikor betalált a kapuba. Ez egy igen magabiztos győzelem volt a Real Madridtól, akik hátradőlve várhatják a Girona meccsét.

Kispadon kezd Szoboszlai a Tottenham ellen

Szoboszlai Dominik a Tottenham ellen léphet pályára az Anfield Roadon a Liverpool színeiben, és már a kezdő is ismert.

Motorosok csapódtak egy autónak Maglódon

Ketten ültek a motoron, amikor egy személyautónak ütköztek Maglódon, ami miatt mentőket is riasztottak a helyszínre.

Látványos meteort fotóztak a salgói vár felett (fotók)

Az elmúlt időszak egyik leglátványosabb felvételsorozata látott napvilágot egy meteorról, ami a salgói vár felett haladt tovább.