393,70 Ft
463,52 Ft
63,268 $

Két góllal üzent Vinícius Júnior a Copa Américán a brazil válogatottban

Vinícius Júnior kétszer is betalált a brazil válogatott legutóbb mérkőzésén a Copa Amércián Paraguay ellen.

...svg content...Fotó: EPA/CAROLINE BREHMAN

Nem kezdett valami fényesen a brazil csapat a Copa Américán, ráadásul Vinícius Júniort hamar lecserélte az edző, amit Neymar sem értett. Az egyetlen pozitívum az volt, hogy nem kaptak ki, addig a nagy rivális argentinok Messi sérülése miatt aggódnak, egyelőre sok a kérdőjel vele kapcsolatban.

Brazília legutóbb Paraguay ellen lépett pályára, és összességében hozták a kötelezőt. Az első gól csak a 35. percben született meg, míg előtte pár perccel Paquetá büntető hibázott. Röviddel ezután viszont gólpasszt adott Vinícius Júniornak, és vezetéshez jutottak. Soron kívül Magyar Péter diszkós ügye: Márki-Zay arra kéri, viselkedjen államférfihez méltóan

Még az első félidő vége előtt Sávio góljával megduplázta az előnyét a csapat, ám még ezzel sem ért véget a történet, ugyanis a hosszabbításban a Real Madrid sztárja újra beköszönt. 3-0-val fordultak, és rögtön a második félidő elején szépített az ellenfél.

A 65. percben újra büntetőt kaptak a brazilok, és ezúttal Paquetá nem hibázott. A 81. percben Paraguay egy piros lap miatt emberhátrányba került, de ezt a brazilok már nem használták ki, maradt a 4-1. A csoportot 6 ponttal Kolumbia vezeti a 4 pontos Brazília előtt, majd jön Costa Rica 1 ponttal, addig Paraguay két meccs után 0 pontos.

Márki-Zay Péter szerint Magyar Péter óriási szívességet tett Karácsony Gergelynek

Márki-Zay Péter arról beszélt, hogy Karácsony Gergely óriási szívességet kapott Magyar Pétertől.