Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Keményen nekimentek Neymarnak: „Egy elkényeztetett ficsúr”

Keményen nekimentek Neymarnak: „Egy elkényeztetett ficsúr”

Keményen nekimentek Neymarnak: „Egy elkényeztetett ficsúr”
Fotó: Instagram/Neymar

A Paris Saint-Germain korábbi játékosa kemény kritikákat fogalmazott meg a csapat jelenlegi sztárjával, Neymarral szemben.

Csalódást keltő vereséget szenvedett vasárnap a Paris Saint-Germain csapata, ugyanis gólszerzés nélkül, 2-0-s vereséget szenvedett a Rennes otthonában, holott Lionel Messi, Neymar, Kylian Mbappé és Angel Di Maria is a pályán voltak.

A cikk a videó után folytatódik

Edouard Cissé, a PSG korábbi középpályása, aki 1997 és 2007 között 10 évet töltött a csapatnál, pedig nem válogatta meg a szavait a csapat sztárja kapcsán – írja a Marca. Cissé arra is kitért, hogy Neymar miért tudott a Barcelonánál jobban szerepelni.

„A Barcelonánál megvolt a struktúra, Neymar feladatai és játékstílusa sokkal világosabb volt, még ha többet is cselezett. Az volt a feladata, hogy törje át az ellenfél védelmi vonalát, ezzel helyzetet teremtve Lionel Messinek, ami remekül működött”

Cissé szerint viszont Neymar teljesen más szerepkörben került Párizsban, ami pedig egy teljesen más helyzetet teremtett. A PSG ugyanis gyakorlatilag megmondta neki, hogy azt csinálhat, amit akar:

„Voltak idők, amikor emiatt elveszett volt. Senki sem vitatja, hogy egy remek játékos, de egy igazi elkényeztetett ficsúr lett, aki mindenkivel csak főnökösködik”

Annak ellenére, hogy a világ egyik legjobb támadóhármasával rendelkeznek jelenleg, az igazi gólcsap még nem nyílt meg Párizsban. Ennek lehetséges okairól és a taktikai kihívásokról, amivel Mauricio Pochettinónak szembe kell néznie, itt írtunk.