386,98 Ft
451,92 Ft
67,137 $

Őrületes meccset nyert meg a Real Madrid a Napoli otthonában

Egy nagyon intenzív és kiszámíthatatlan mérkőzést játszott egymással a Napoli és a Real Madrid a Bajnokok Ligája második csoportmérkőzésén.

...svg content...Fotó: EPA/CIRO FUSCO

A Real Madrid csak az utolsó utáni pillanatokban tudott nyerni két héttel ezelőtt hazai pályán az újonc Union Berlin ellen. Ezúttal sokkal nehezebb feladat várt a csapatra, ugyanis a Napoli otthonába kellett utazniuk.

A Napoli nincs abban a félelmetes formában, mint az elmúlt szezonban, de így is feladták a leckét a madridiaknak. A 19. percben született meg az első találat Ostigard révén, amire kevesebb mint 10 perccel később már válaszoltak is a vendégek.

A sérüléséből felépült Vinicius köszönt be, és ezzel nem volt vége a fordulatok sorának. A csúcsformában játszó Bellingham a 34. percben fordítani tudott, így vezetéssel mentek le a pályáról a 15 perces szünetre.

Necces, de hozta a 3 pontot a Real Madrid

A második félidő eleje is a Napolinak kedvezett, ugyanis büntetőt kaptak az olaszok, amit Zielinski értékesített. Ekkor Ancelotti már nagyon dühös volt, és nem egy nagy védést kellett bemutatnia Kepának.

A 78. percben következett a következő kulcsmomentum, amikor Valverde bombája megpattant Meret testén, és az a hálóban landolt. Ezzel már 3-2 volt a Real Madridnak, és még mindig sokat mutatott az óra.

A Real Madrid ezzel a győzelmével 6 pontos a csoportjában a 3 pontos Napoli és a Braga előtt, addig az Union Berlin pont nélkül várja a folytatást. A következő fordulóban gyakorlatilag bebiztosíthatják a továbbjutásukat, míg a Napolinak kapaszkodnia kell.

Gyurcsány Ferenc láthatóan nem bízik Magyar Péterben: „Mondják, mit tudnak Magyarról?”

Miközben Magyar Péter és Gyurcsány Ferencék egyre inkább egymással hadakoznak, a Fidesz továbbra is stabil.