A Margit-szigeten esett össze a keringése annak a 60-as éveiben járó férfinak, aki rosszul lett, majd hirtelen elesett.
Az OMSZ számolt be a részletekről, így azt is megtudhattuk, hogy az életmentésre még az elmúlt héten került sor a Margit-szigeten, Budapesten. A 60 év körüli férfi kerékpározott, amikor rosszul lett, majd elesett.
Több szemtanú is látta ezt, akik azonnal a beteg segítségére siettek, de nem tudták felébreszteni, ami miatt tárcsázták a mentőket. Rögtön riasztották a közelben lévő emelt szintű mentőegységet, akik perceken belül már ott is voltak a helyszínen, és folytatták az életmentést.
Rövid időn belül visszahozták az életbe a férfit, akit stabil állapotban szállítottak kórházba. Jelenlegi állapota nem ismert, ahogyan az sem, mitől állt le a keringése.