Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Majka győztes versenyzője, Csiszi semmit nem aludt a győzelme óta

Majka győztes versenyzője, Csiszi semmit nem aludt a győzelme óta

Majka győztes versenyzője, Csiszi semmit nem aludt a győzelme óta
Fotó: Instagram/Dancing with the Stars

Egy remek stábbulival zárták az estét a Sztárban Sztár leszek! című tehetségkutató műsort, amit Csiszár István nyert meg.

Monumentális teljesítményt nyújtott Csiszár István a vasárnap esti döntőben, többek között Zámbó Jimmyként is hihetetlen volt, ráadásul egy igazi világsztár mellett léphetett fel.

A cikk a videó után folytatódik

Gyakorlatilag minden pozitív sokk Csiszi nevéhez fűződött az este folyamán, leszámítva azt, amikor kiderült, hogy a favoritnak tartott Gábor Márkó csak a harmadik helyen zárt. Többen döbbenten fogadták az eredményt, onnan pedig már igen egyértelműnek tűnt, hogy ki nyer.

Hétfő reggel Csiszi is vendég volt a Mokkában, és nagyon boldogan, ám fáradt beszélt az élményeiről. Egészen hajnali 5 óráig tartott a buli, majd nem sokkal később már a TV2 műsorában volt jelenése.

„Tényleg álszentségnek tűnhet, tényleg nem számítottam rá.” – mondta a győzelméről, elismervén, hogy az elmúlt hetek alapján Gábor Márkót várta győztesnek, így igazi sokként érte a végeredmény.

Csiszi elismerte, nagyon nagy utat járt be az életében, és hisz abban, hogy semmi sem történik véletlen. Számára a Sztárban Sztár leszek! jentette a nagy kiugrást, amire kvázi 20 éve vár.

Kicsit tartott attól, hogy rossz teljesítmény esetén negatív megítélésében lehet része a színházban, de ennek az ellenkezője valósult meg. Egyelőre arra sem tudja a választ, hogy igazán mit szeretne a jövőben.

Az azonban biztos, hogy a családjával közösen fogja megbeszélni a döntést, mert nem kizárt, hogy a zenei utat fogja választani, de a színház hatalmas szerelem számára, amit 14 éves korában kezdett el.

„Annak sem állnék az útjába, ha valami szóló zenei karrier itt elindulna.” Valószínűleg erre is lesz lehetősége a színház mellett, illetve ott vannak a zenés darabok, mindkettő összeegyeztethető lehet számára.