396,76 Ft
475,11 Ft
65,611 $

Újabb óriási gólt lőtt Lionel Messi az amerikai bajnokságban (videó)

Lionel Messinek jól megy a játék, és ugyan nagy gólt lőtt az Inter Miami hazai meccsén, ez sem volt elegendő a 3 pont megszerzéséhez.

...svg content...Fotó: Lionel Messi, az Inter Miami játékosa a közép- és észak-amerikai (CONCACAF) labdarúgó Bajnokok Ligájának Inter Miami-Nashville mérkőzésén a floridai Fort Lauderdale-ben 2024. március 13-án. MTI/EPA/Cristobal Herrera Ulashkevich

Az Inter Miami talán csak az alsóház tagja lenne, ha nem játszana Messi, Suarez és a többi nagy név, ugyanakkor ennek ellenére sem borítékolható a győzelmük. Nem egy pofonba futottak már bele a szezon alatt, és legutóbb csak egy 1-1-es döntetlent játszottak.

A Charlotte csapata érkezett Miamiba, és az 57. percben meg is szerezték a vezetést. 10 perccel később Messi óriási góllal válaszolt erre, ám mivel több gól már nem esett a mérkőzés ideje alatt, maradt az 1-1, 1 ponttal távoztak a felek a pályáról. Soron kívül Karácsony Gergely Karsai Dániel haláláról: „Köszönöm, amit értünk tettél”

Az Inter Miami 31 meccs után 19 győzelmet, 8 döntetlent és 4 vereséget tud felmutatni. 65 ponttal állnak az élen a 30 mérkőzést játszott és 57 pontos Columbus Crew előtt. A Cincinnati van még közel az 56 pontjával, és a java csak most következik.

Szentkirályi Alexandra szerint Karácsonyék tudomást sem vesznek a budapestiekről

Szentkirályi Alexandra, a Fidesz fővárosi politikusa szerint rájuk számíthatnak a budapestiek, addig Karácsony Gergelyék tudomást sem akarnak venni a fővárosban élőkről.