401,49 Ft
479,63 Ft
62,798 $

Lewandowski mesterhármassal válaszolt a Real Madridnak a Barcelona meccsén

Lewandowski mesterhármast szerzett a Barcelona legutóbbi mérkőzésén, így ismét 3 ponttal vezetnek a Real Madrid előtt.

...svg content...Fotó: Robert Lewandowski, az FC Barcelona játékosa, miután megszerezte csapata elsõ gólját a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának második fordulójában játszott FC Barcelona-Young Boys mérkõzésen a barcelonai Lluís Companys Olimpiai Stadionban 2024. október 1-jén. MTI/EPA/EFE/Enric Fontcuberta

A Real Madrid szombaton lépett pályára, és ugyan nyertek a Villarreal ellen, Carvajal súlyos sérülést szenvedett, hónapokon át nem lesz elérhető. Később kiderült, hogy V. Junior pedig a nyakán sérült meg, ami miatt pihennie kell, valószínűleg nem lesz ott a brazilok meccsén a válogatott szünetben.

A Barcelona vasárnap igyekezett válaszolni a Real Madrid győzelmére, amit meg is tett a Deportivo Alaves otthonában. Lewandowski már a 7. percben eredményes volt a csúcsformában játszó Raphinha passzából, aki a 22. percben is adott egy gólpasszt a lengyel veteránnak. Soron kívül Kikapott a Ferencváros a Pakstól a NB1-ből, Böde is betalált

Még az első félidő vég előtt, a 32. percben Lewandowski mesterhármast rúgott, amivel egyértelműen ő lett a meccs embere. Ugyan a 45. percben a hazaiak szépítettek, a VAR-os elemzés végén elvették a gólt, így marad a 3-0.

A magabiztos győzelem után Flick csapata 24 pontos az élen a 21 pontot gyűjtött Real Madrid előtt, akik továbbra is veretlenek, akárcsak az Atletico, viszont van 3, illetve 4 döntetlenjük, ami miatt nem lehetnek ott az élen.

Egyre több a spekuláció Harry herceg és Meghan Markle esetleges válása kapcsán

Meg nem erősített források szerint feszültség tapasztalható Harry herceg és Meghan Markle kapcsolatában.

Kikapott a Ferencváros a Pakstól a NB1-ből, Böde is betalált

Először kapott ki a Fradi az NB1-ben, az előző szezon nagy riválisa tett keresztbe a címvédőnek, akik így is maradnak az élen.

Visszatért a győzelem útjára az Újpest, kiesőhelyen a ZTE

A Zalaegerszeg hazai pályán kapott ki az Újpest ellen, akik két nyeretlen meccs után tudtak nyerni, és ott vannak az 5. helyen.