393,40 Ft
465,86 Ft
54,530 $

Konferencia Liga: idegenben fordított és nyert a Fehérvár

Azerbajdzsánban lépett pályára a Fehérvár a Konferencia-liga selejtezőkörében, aminek első felvonását megnyerte idegenben.

...svg content...Fotó: A gólszerző Pető Milán (b) és csapattársa, Schön Szabolcs Gergő, a Fehérvár játékosai a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójában játszott Fehérvár FC - MTK Budapest mérkőzésen a Székesfehérvári Sóstói Stadionban 2024. május 3-án. Fehérvár FC-MTK Budapest 4-0. MTI/Vasvári Tamás

A Ferencváros a Bajnokok Ligájában lépett pályára, és gyakorlatilag már az első meccsen eldöntötte a párharc sorsát. Nem sokkal később a Fehérvár is akcióba lendült a Konferencia-liga selejtezőjében, ahol a Sumqayit volt az ellenfél.

Idegenben játszott a magyar csapat, akik már a 20. percben hátrányba kerültek. 12 perccel később melléjük állt a szerencse, mert a hazai csapatnál Khachaiev már a második sárga lapját is begyűjtötte, így emberhátrányban voltak kénytelenek tovább játszani. Soron kívül Változékony időnk lesz vasárnap, fátyolfelhők boríthatják az eget napközben

Mindezt remekül használta ki a magyar csapat, a 39. percben Christensen egyenlített, majd a második félidő legelején Spandler góljával fordítottak. Miután több gól már nem esett a meccsen, előnyből várhatja a folytatást a Fehérvár. A visszavágót július 31-én rendezik meg Fehérváron este 8 órás kezdési időponttal.

5-0-ra ütötte ki Németország a magyar válogatottat

Nagyon rossz napot fogott ki Marco Rossi magyar válogatottja, súlyos vereségbe futottak bele a németek ellen Németország ellen, akik nem hoztak ki mindent magukból.