401,63 Ft
478,98 Ft
63,263 $

Jürgen Kloppot ismét a bírókról faggatták, meglepő választ adott

A német edző a Szoboszlai Dominik által kiharcolt büntető kapcsán is elmondta véleményét.

...svg content...MTI/EPA/PETER POWELL

Bense Róbert

Egészen pontosan Pascal Groß szabálytalanságával kapcsolatosan, melyről úgy vélekedett, hogy a büntetőterületen belül a sárgát tartotta volna jogosnak, azon kívül pedig a pirosat. Groß mindkettőt megúszta, a tizenegyest azonban nem.

A Liverpool viszont Salah duplájával sem tudta kicsikarni a győzelmet, a Brighton ugyanis a hajrában megmentett egy pontot, így a botrányos, Tottenham elleni vereség után nem sikerült a javítás a Vörösöknek. Soron kívül Súlyosabb büntetést szabnának ki a kokainos taxisra, aki 2020-ban Halgas Tibor focista halálát okozta

Mint a 90min megírta, Klopp túl sokáig nem boncolgatta a bírókérdést, rövidre zárta annyival, hogy elfogadta a játékvezető döntését:

„Megkaptuk a büntetőt, betaláltunk, a bíró nem adott sem sárgát, sem pirosat. Mit mondhatnék erre? Túl vagyok rajta. Öreg vagyok már az ilyesmikhez” – fogalmazott a Liverpool edzője.

Szoboszlai Dominik csapata három ponttal van lemaradva a listavezető Tottenham-től, a Liverpool jelenleg a negyedik helyen áll a Premier League-ben. A következő bajnokiig szusszanásnyi szünet következik a válogatott meccsek miatt, Klopp együttese október 21-én folytatja az Everton ellen.

Egymillió forintot ad egy magyar település, ha valaki odaköltözik

A településen jelenleg 3-5 millió forint közötti áron lehet ingatlant vásárolni, ami miatt a helyi vezetés reméli, hogy az egymillió forintos támogatás vonzó lehet az új lakók számára.