Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

60%-kal adja olcsóbban az Aldi a Húsvét egyik slágertermékét

60%-kal adja olcsóbban az Aldi a Húsvét egyik slágertermékét

60%-kal adja olcsóbban az Aldi a Húsvét egyik slágertermékét
Fotó: illusztráció | unsplash

Szombatig él az üzletlánc akciója.

Folytatódik az árverseny a nagy üzletláncoknál, ezúttal az Aldi is beszállt, a 200 grammos Le Gusto csemege tormájuknak alaposan levitték az árát, 599 forint helyett 235 forintért lehet beszerezni április 8-ig.

Akciókból mostanában nincs hiány, sorra viszik le egyes termékeik árát a hipermarketek, mint arról beszámoltunk, legutóbb a Lidl jelentett be árleszállításokat néhány nagyobb kiszerelésű árucikkre.

Rá is fér az árakra a mérséklés, a KSH idei statisztikái szerint ugyanis 2022 januárja és 2023 januárja között az élelmiszerek ára átlagosan 44%-ot emelkedett, bizonyos termékek pedig még ennél is jóval nagyobbat drágultak.

A kenyér 80,6%-kal, a tejtermékek átlagosan 75%-kal, a tojás pedig 79,4%-kal kerül többe, mint tavaly év elején. A következő hónapokban ugyanakkor már kisebbnek ígérkezik az élelmiszer-infláció.