Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Jákob Zoltán meglátogatta a Miss World Hungary versenyzőit (videó)

Jákob Zoltán meglátogatta a Miss World Hungary versenyzőit (videó)

Jákob Zoltán meglátogatta a Miss World Hungary versenyzőit (videó)
Fotó: A Magyarország Szépe - Miss World Hungary szépségverseny felkészítő táborának első, Miss Fashion alversenyének győztese, Szabó Orsolya (k), mellette a második helyezett Koncz Patrícia (j) és a harmadik helyezett Hacsi Boglárka (b) a siófoki Reed Luxury Hotel & Bistro szállodában 2023. május 30-án. MTI/Vasvári Tamás

Jákob Zoltán is igyekezett oldani a feszültséget a lányokban, akik természetesen nagyon izgulnak, mert ez komoly lehetőség számukra.

A Miss World Hungary szépségverseny jelenleg is tart, de egyre közelebb kerülünk ahhoz, hogy megtudjuk, ki lesz az új királynő, aki Magyarországot fogja képviselni. Ez egy több mint különleges lehetőség, amivel érdemes élni.

A cikk a videó után folytatódik

Több lány már búcsúzott a mezőnytől, ők nem nyerhetik meg a versenyt, viszont elmondhatják magukról, hogy ott voltak a legjobbak között. A TOP-3-ra pedig igazán szép karrier is válhat, ha szerencséjük van.

Nyilván a szépségkirálynőnek lesz erre a legnagyobb esélye, és fontos, hogy okosan bánjon majd a közösségi médiával, amint keresztül szép összegeket lehet keresni. Egy jól felépített brand részeként ez sok millió forintot is jelenthet.

Jákob Zoltán maximálisan tisztában van azzal, milyen sokat érhet egy jó ötlet, hiszen ennek hála lett Magyarország egyik leggazdagabb embere, aki elárulta, a legutóbbi kapcsolatában egy 20-as éveiben járó nővel volt együtt.

Zoltán szeret segíteni a barátain és a rászorulókon, miközben igyekszik kikapcsolni. Legutóbb a Miss World Hungary eseményére ugrott be, és természetesen a videós anyagok sem maradhattak el.