Ismét összecsapott Ronaldo és Messi, videón a góljaik

Merthogy több is volt, Ronaldo kétszer is beköszönt, Messi is gólt jegyzett.

MTI/EPA/STR

Bense Róbert

Gólgazdag barátságos mérkőzésen találkozott az Al-Nassr és az Al-Hilal közös csapata, a Riyadh ST XI a PSG-vel, ami azt jelentette, hogy Cristiano Ronaldo és Lionel Messi ismét pályára léphetett egymás ellen. Nem is játszottak rosszul, ám a meccset végül nem a két veterán világsztár, hanem Kylian Mbappé és Hugo Ekitiké döntötte el.

Lionel Messi egyébként már a mérkőzés harmadik percében beköszönt, Neymar adta az asszisztot, ezt követően Ronaldo büntetőből egyenlített a 34. percben.

Marquinhos szerezte meg ismét a franciáknak a vezetést a 43. percben, amire ezúttal is a portugál válaszolt, már a szünetben 2-2 volt az eredmény, nem volt tehát unalmas az első 45. perc Rijádban.

A második félidő elején gyors gólváltás következett, az 53. percben egy másik ex-Realos, Sergio Ramos volt eredményes, Hyun Soo Jang azonban alig három perccel később újból döntetlenre módosította az állást.

Mbappé sem maradt adós, a 60. percben talált be, Cristiano Ronaldo pedig egy perccel később leballagott, Lionel Messit ezt követően szintén lecserélték. Végül egy másik francia tehetség, Ekitiké vitte be a kegyelemdöfést a 78. percben, és Talisca ugyan a hosszabbítás utolsó percében még kozmetikázott, a PSG így is 5-4-re győzött Szaúd-Arábiában.

Vlagyimir Putyin elfogadhatja Macron tűzszüneti ajánlatát az olimpia idejére

Putyin nyitott Macron tűzszüneti javaslatára, amennyiben annak célja nem Ukrajna felfegyverkezésének elősegítése.

Kikerült a Fradi keretéből Pesic, ez állhat a döntés mögött

A Ferencváros hétvégi mérkőzésén még a keretbe sem került be az eddig amúgy remek formát mutatott Aleksandar Pesic, kiderült, mi lehet a háttérben.