Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

„Hiányos” mezben lép pályára a Roma az AC Milan ellen

„Hiányos” mezben lép pályára a Roma az AC Milan ellen

„Hiányos” mezben lép pályára a Roma az AC Milan ellen
Fotó: EPA/ETTORE FERRARI

Ennek oka a színfalak mögötti kellemetlen történésekben keresendő.

Az olasz Il Tempo értesülései szerint az AS Roma úgy futhat majd ki a szombati, AC Milan elleni mérkőzésre, hogy a főszponzor logója nem lesz ott a játékosok mezén.

A cikk a videó után folytatódik

Az ezzel kapcsolatos döntést maga a klub hozta meg, az ok pedig az, hogy a szóban forgó szponzor, a DigitalBits nem teljesítette a két fél közötti szerződés szerint március 31-ig esedékes kifizetést.

A Roma már egy kérvényt is benyújtott a Serie A-hoz, hogy a szezonból még hátralévő mérkőzéseiken egy emblematikus rövidítést jelenítsenek meg a főszponzor nevének helyén.

Korábban olyan hírek is napvilágot láttak, hogy szintén késedelmes fizetés miatt az Inter is el akarta távolítani a DigitalBits logóját a csapat mezéről, ám erre végül nem került sor.

Esetükben 25 millió eurós tartozásról cikkezett a sajtó, azt azonban nem tudni, hogy az AS Roma esetében milyen mértékű tartozást halmozott fel a kriptovaluták világában tevékenykedő vállalat.