394,44 Ft
468,29 Ft
59,988 $

A Fradi edzője szerint még továbbjuthatnak a Bajnokok Ligájában

Pascal Jansen a 2-0-s veresége ellenére is magabiztos maradt, és úgy érzi, képesek lesznek megfordítani a párharcot.

...svg content...Fotó: Cristian Ramírez, a Ferencváros (k) és Vattay Márton, a Kecskemét játékosa a labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójában játszott Ferencvárosi TC - Kecskeméti TE mérkõzésen a Groupama Arénában 2024. augusztus 3-án. Ferencvárosi TC-Kecskeméti TE 1-0. MTI/Hegedüs Róbert

Várható volt, hogy az FC Midtjylland már keményebb ellenfél lesz a Bajnokok Ligája selejtezőjében, de az igazsághoz hozzátartozik, nemigazán volt szerencséje a Ferencvárosnak kedd este Dániában.

Ez a kétgólos vereség nem reális, még a kivédett büntetővel sem, mert a Ferencváros előtt ugyanúgy megvoltak a lehetőségek. A helyzet nem ideális, és nem is könnyű, viszont van még egy visszavágó, amit az Üllői úton rendeznek meg a Fradi közönsége előtt. A dánok talán meg lesznek illetődve a hangulat miatt, és ez a magyar csapat malmára hajthatja a vizet. Soron kívül Orbán Viktor, majd Magyar Péter is profilképet váltott az árvízvédelem alatt

A Ferencváros edzője úgy érzi, nagy volt a különbség az első és a második félidő között. Megjegyezte, az első 45 percben jobban játszott a Fradi, és a bekapott gól után visszajöttek, adott volt az esély arra,hogy egyenlítsenek.

„Nagy különbség volt az első és a második félidő között. Az elsőben jobban játszottunk. A bekapott gól után visszajöttünk, és volt esélyünk rá, hogy egyenlítsünk. A BL brutálisan kegyetlen tud lenni, egy hiba is hatalmas gondot tud eredményezni. Ez a mérkőzés megmutatta, muszáj kihasználni a lehetőségeidet egy ilyen szintű mérkőzésen. Legalább egy gólt kellett volna szereznünk.” – fogalmazott Jansen.

Jansen a legkisebb mértékben sem akar gondolni a BL-kiesésre, szerinte képesek lesznek megfordítani a párharcot, de ahhoz javulniuk kell a helyzetkihasználás terén. „A helyzetkihasználást illetően javulnunk kell. Emellett harapósabbnak is kell lennünk. Ha mindezt sikerül megvalósítanunk, meg tudjuk fordítani a párharcot.” – idézte a fradi.hu.

Több száz millió éve a Földnek is lehetett gyűrűrendszere egy új kutatás szerint

Különleges felfedezés mutatott rá erre a lehetőségre, ami a bolygó éghajlatát is döntően befolyásolhatta.