400,91 Ft
479,38 Ft
64,084 $

Fájdalmas vereséget szenvedtek Dzsudzsákék Debrecenben a Diósgyőr ellen

Hazai pályán kapott ki a Debrecen a Diósgyőr ellen, amivel magukra húzták az ellenfeleket körülöttük.

...svg content...Fotó: Dzsudzsák Balázs, a Debrecen játékosa a labdarúgó MOL Magyar Kupa nyolcaddöntõjében játszott Debreceni VSC - Ferencvárosi TC mérkõzés végén a debreceni Nagyerdei Stadionban 2024. február 28-án. Debreceni VSC-Ferencvárosi TC tizenegyesekkel 3-5. MTI/Czeglédi Zsolt

Már mindenki a Ferencváros és az Újpest összecsapására készül Budapesten, ami toronymagasan a forduló legnagyobb rangadója. A Dzsudzsák Balázs vezette Debrecen pedig hazai pályán lendülhetett akcióba a Diósgyőr ellen, de egyetlen egy pontot sem tudtak otthon tartani.

A vezető találatra 30 percet kellett várniuk a szurkolóknak, amit a vendégek szereztek meg. Hiába a Debrecen 18 próbálkozása, abból csak három tartott kapura, míg a Diósgyőr részéről ez 13-3 volt, viszont ez elegendőnek bizonyult a 3 pont begyűjtéséhez. Soron kívül Orbán Viktor: pánikolnak a nyugati vezetők

A DVSC ezúttal is nehéz helyzetbe került egy piros lap miatt, még az első félidő végén állították ki Pellumbit. Ezzel enyhe túlzással eldőlt a DVSC sorsa, legalábbis az biztosan, hogy nem fordíthatják meg a párharcot, és nem is jártak sikerrel. Ezzel az 1-0-s vereséggel három fordulót követően csak 4 pontosak az 5. helyen, akárcsak a Diósgyőr.

Drogvásárlás közben buktattak le egy francia parlamenti képviselőt

Kínos helyzetbe került egy francia parlamenti képviselő, akit drogvásárlás közben buktattak le, majd beismerte tettét.