Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Dancing with the Stars: Mihályfi Lucában van némi rossz érzés is

Dancing with the Stars: Mihályfi Lucában van némi rossz érzés is

Dancing with the Stars: Mihályfi Lucában van némi rossz érzés is
Fotó: TV2

Kövess minket a Google-ben

Legyen a Liner a követett forrásod

Jelöld be oldalunkat követett forrásként a Google Keresőben, hogy a friss hírek nagyobb eséllyel jelenjenek meg nálad a Vezető hírek találatok között.

Beállítom

Mihályfi Lucában van némi rossz érzés is, miután a döntő kapujában volt kénytelen elköszönni a Dancing with the Starstól.

Mihályfi Luca és Hegyes Berci immáron hivatalosan is egy párt alkotnak. Nagy páros az övék, és sokáig úgy tűnt, Luca a legnagyobb favorit, rengetegen hasonlították Tóth Andihoz, ám egy rosszul sikerült produkció közbeszólt.

A cikk a videó után folytatódik

Valószínűleg ez jelentette a kiesését, máskülönben ott lehetett volna a nagy döntőben. WhisperTont valószínűleg ő sem tudta volna megállítani, ugyanakkor a fináléban szerepelni mindig a legkülönlegesebb érzés.

Luca a Lissák Laurának adott interjújában azt mondta, ennél csodálatosabban és jobban nem tudta volna megélni a műsort. Ahogyan ő fogalmazott, iszonyatosan élvezte, és olyan töltettel csinálta végig a verseny, ami keveseknek adatik meg, hiszen egymásba szerettek. „Valaki olyannal táncoltam, aki a szerelmem, ezért minden egyes perce megérte.”

Nem tagadja, van benne rossz érzés is, mert közvetlen a döntő előtt esett ki. Ugyanakkor nem akarta sokáig hibáztatni magát bármi miatt, mivel minden produkció alatt odatették magukat, de az a bizonyos hiba valóban sokba került.

Kövess minket a Google-ben

Legyen a Liner a követett forrásod

Jelöld be a Linert követett forrásként a Google-ben.

Beállítom

A következő cikkhez görgess lejjebb