Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

Dancing with the Stars 2: eldőlt Metzker Viktóriának sorsa a bordarepedése után

Dancing with the Stars 2: eldőlt Metzker Viktóriának sorsa a bordarepedése után

Dancing with the Stars 2: eldőlt Metzker Viktóriának sorsa a bordarepedése után
Fotó: Instagram/Metzker Viktória

Hivatalosan is megerősítették, hogy mi lesz Metzker Viktória sorsa a Dancing with the Stars második évadának nyitányán.

Az első évadhoz hasonlóan óriási előkészületek előzték meg a második szezont, amit szintén élőben láthatnak a nézők. A TV2 ezzel megint magasra tette a lécet, és olyan élményt kínál, ami végig ott tarthatja a nézőket a televíziók előtt.

Minden okunk megvan a bizakodásra, elég, ha csak ránézünk a mezőnyre, amivel szintén növelték a tétek a készítők. Óriási izgalmak várhatóak, amire a sztárok már hónapok óta készülnek, napi szinten több órát gyakorolván.

Emiatt is lesz igazán fájó az első búcsúzónak, de cserébe hosszú heteken keresztül káprázatos versenyt fogunk látni. A sérülések sem ritkák, röviddel a nyitány előtt Metzker Viktória sérült meg súlyosan, ami miatt kérdésessé vált a szombati debütálása.

Bordarepedést szenvedett az egyik utolsó próbán, ami mindenre hatással volt, miközben komoly fájdalmakat kellett átélnie. A TV2 stábja mindenben segítette, amiben csak lehetett, hogy ezzel is támogassák a DJ felépülését, aki természetesen nagyon csalódott volt a helyzet miatt, mert rengeteget gyakorolt.

Nem sokkal az élő show előtt erősítették meg, hogy Viki színpadra fog lépni, jelenleg jobban érzi magát, de természetesen nincs 100%-os állapotban. Jó hír, hogy a pénteki kamerapróbák idején többször is sikerült letáncolnia a módosított, könnyített koreográfiát.

Hálás a stábnak, hogy nem helyeztek rá nyomást, mindenki rendkívül segítőkész volt. Ahogyan Viki fogalmazott, lehetséges, hogy mások feladták volna, de ő nem az a típus, és inkább letáncol egy könnyített koreográfiát, minthogy ne álljon ki, majd azt követően a nézők eldöntik, ez hova lesz elég.