54,358 $

Copa América: Brazília nem bírt Kolumbiával, majdnem kiestek

Ezúttal Kolumbiával gyűlt be a baja a brazil válogatottnak a Copa Américián, nem sokon múlt, hogy kiessenek a csoportból.

...svg content...Fotó: EPA/JOHN G. MABANGLO

Miközben Argentína sorra hozza a mérkőzéseket a nagy dél-amerikai tornán, addig a brazil gépezet erősen akadozik. Továbbra sem lehet azt mondani, hogy parádéznának, mert távolról sincs erről szó, hiába az erős keres.

Végül a második helyen zárták a csoportjukat, és a három mérkőzés alatt mindössze 5 pontot gyűjtöttek. Necces volt a továbbjutásuk a két döntetlennel és az egy győzelmükkel, mert Costa Rica 4 pontos lett mögöttük. Soron kívül Orbán Viktor a magas benzinárakról: Ha a szép szó nem segít, intézkedni fogunk

A csoportot Kolumbia húzta be 7 ponttal, akik az első félidő végén egyenlítettek ki Brazília ellen, miután Raphinha a 12. percben megszerezte a vezetést. Több gól már nem esett a találkozón, maradt az 1-1, míg a másik oldalon Costa Rica Paraguayt győzte le 2-1-re, de ez nem volt elég ahhoz, hogy a brazil előtt zárják a csoportot.

A kormánynál betelt a pohár a reptéri helyzet miatt, azonnali beavatkozás szükséges

Nagy Márton személyesen jár el az ügyben, mert tarthatatlan a helyzet a repülőtéren.