392,96 Ft
468,72 Ft
63,225 $

Azonnal két gólt lőtt a Ferencváros új támadója a Magyar Kupában

Látványosan mutatkozott be a Ferencváros új támadója, Matheus Saldanha, akitől a nemzetközi kupákban is sokat várnak.

...svg content...Fotó: Ferencvárosi gõlöröm a MOL Magyar Kupa 3. fordulójában játszott Budafoki MTE - Ferencváros TC labdarúgó mérkõzésen Budafokon 2024. szeptember 15-én. MTI/Szigetváry Zsolt

A Ferencváros húzott egy nagyot, amikor leszerződtette a 25 éves brazil támadót, aki a lehető legjobb korban van. A Partizan volt a legutóbbi klubja, ahol 28 meccsen 18 alkalommal volt eredményes, és lehetséges, a Fradinál még magasabbra teszi majd a lécet.

Sokat nem kellett várni az első góljaira, ugyanis duplázott a Fradi kupameccsén a Magyar Kupában a Budafok ellen. Az Európa-ligára készülő magyar bajnok számára nem jelentett problémát az NB II-ben szereplő Budafok legyőzése, akik hazai pályán mérkőztek meg a nagy esélyessel. Soron kívül Kiderült, mely kocsikat keresi most mindenki

3-0 lett a vége, és ugyan a hazaiak sokáig tartották magukat, 10 perc alatt kaptak három gólt. Saldanha a 61. és a 71. percben volt eredményes, míg Abu Fani a 64. percben köszönt be. Még csak szépíteni sem tudott a Budafok, akik számára a harmadik fordulóban ért véget a kupaküzdelem. Szombaton a Debrecen lendült akcióba idegenben, melynek ideje alatt Dzsudzsák Balázs hatalmas szabadrúgásgólt lőtt.

Itt az újabb mérföldkő, nagy földgáz-üzletet kötött a Mol-csoport

A Mol-csoport ezúttal Azerbajdzsánnal kötött egy nagyon fontos üzletet.

Ázsia Expressz: újabb páros búcsúzott, drámai volt a vége

Újabb hajszán van túl az Ázsia Expressz mezőnye, aminek a végén egy páros számára véget ért a verseny a világ másik felén.