Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

$(document).on('click', '.menu-bar-icon', function(e) { e.preventDefault(); var $menu = $('.ham-menu'); var $mi = $('.menu-bar-icon .m-icon'); var $xi = $('.menu-bar-icon .x-icon'); if ($menu.is(':visible')) { $menu.hide(); $xi.hide(); $mi.show(); $('body').removeClass('menu-open'); } else { $menu.show(); $mi.hide(); $xi.show(); $('body').addClass('menu-open'); } }); $(document).on('click', '.ham-close', function(e){ e.preventDefault(); $('.ham-menu').hide(); $('.menu-bar-icon .x-icon').hide(); $('.menu-bar-icon .m-icon').show(); $('body').removeClass('menu-open'); });

Csökkenhet jövő héttől a gázolaj piaci ára

Csökkenhet jövő héttől a gázolaj piaci ára

Csökkenhet jövő héttől a gázolaj piaci ára
Gyál, 2020. január 1. Autós emeli le a töltőpisztolyt a Mol gyáli töltőállomásán 2020. január 1-jén. A kormány döntése értelmében január 1-jétől emelkedik a biológiai eredetű összetevők bekeverendő aránya az üzemanyagokban, az intézkedéssel Magyarország is csatlakozik a környezetbarát E10-es üzemanyagot használó államokhoz. A régi típusú autót használóknak célszerű ellenőrizni, hogy lehet-e kocsijukba az új üzemanyagból tankolni. MTI/Koszticsák Szilárd

Amíg októberben és november elején heteken keresztül a benzin ára esett vissza folyamatosan, addig a dízel mindezidáig stagnált.

Amíg októberben és november elején heteken keresztül a benzin ára esett vissza folyamatosan, addig a dízel mindezidáig stagnált.

A cikk a videó után folytatódik

A kedvező árakat hazánkban is megtapasztalhattuk, azonban a nemzetközi piacon már november végén emelkedő tendenciát mutat a Brent típusú olaj, hordónkénti ára ugyanis 3 százalékot nőtt a múlt héten.

A holtankoljak.hu információi szerint a 43 dollárról 45 dollárra történő árfolyam-emelkedés a koronavírus elleni vakcinával kapcsolatos jó híreknek köszönhető. Mivel a dollárral szemben körülbelül 2 forinttal gyengült a magyar fizetőeszköz, ezért nálunk nem érezhető jelentősen az üzemanyagárak változása.

A számok alapján üzemanyagár-emelkedésre számíthatnánk a hazai piacon, azonban az eddigi visszajelzések arra utalnak, hogy a kereslet visszaesése következtében előreláthatólag a benzin és a dízel árának emelkedése a jövő héten megállhat.