396,92 Ft
475,70 Ft
63,959 $

A Real Madrid bejelentette Courtois sérülését

Mbappé után Courtois is megsérült, aki várhatóan a válogatott szünet vége előtt már nem tér vissza a pályára.

...svg content...Fotó: A Real Madrid játékosai a labdarúgó Európai Szuperkupa Real Madrid-Atalanta mérkőzés előtt a varsói Nemzeti Stadionban 2024. augusztus 14-én. MTI/EPA/PAP/Piotr Nowak
Author image

Hujber Dávid

Továbbra sem úgy működik a Real Madrid gépezete, mint azt sokan várnák, miután papíron a világ legjobb kerete az övék. Az eredmények viszont nem jönnek, legalábbis nem abban a formában, mint kellene.

Mbappé kiesése is sokba kerülhet, már az Atletico elleni városi derbin sem lehetett ott, ami drámai véget ért. Egészen a hosszabbításig vezetett a Real, amikor a hazaiak egyenlítettek, és 1-1 lett a vége. Ráadásul sokat állt a játékos egy botrányos helyzet miatt, melynek kapcsán később mindkét edző nyilatkozott. Soron kívül Ismét napi szélrekord született a fővárosban és megvan az idei ősz első fagypont alatti hajnala is

A Madrid nem tudta teljesen kihasználni fő riválisa váratlan vereségét, így a Barcelona csak 1 pontot veszített velük szemben. Szintén rossz hír Ancelotti csapatának, hogy Courtois megsérült, ami miatt egy ideig nem játszhat. A sztárkapus bal lába sérült meg, és az izomsérülése miatt várhatóan nem tér vissza a válogatott szünet vége előtt – tudhattuk meg Fabrizio Romano bejegyzéséből.