468,74 Ft
62,937 $

Videón a KTE és a Debrecen egymás elleni hatalmas bombagólja

A VAR-os elemzés is bekerült az összefoglalóba, ami gyakorlatilag 2 pontjába került a Debrecennek a KTE ellen.

...svg content...Fotó: Dzsudzsák Balázs, a Debrecen játékosa a labdarúgó MOL Magyar Kupa nyolcaddöntõjében játszott Debreceni VSC - Ferencvárosi TC mérkõzés végén a debreceni Nagyerdei Stadionban 2024. február 28-án. Debreceni VSC-Ferencvárosi TC tizenegyesekkel 3-5. MTI/Czeglédi Zsolt

Mint arról korábban beszámoltunk, a KTE és a Debrecen 1-1-es döntetlent játszott egymással péntek este az NB1-ben. Cserébe két hatalmas gólt láthattunk, illetve egy meg nem adott gólt a DVSC részéről, ami miatt nagyon csalódottak voltak.

30 percen át játszott emberhátrányban a vendég csapat egy taposó mozdulat miatt, amit a VAR-os elemzés végén állapított meg a játékvezető. Végül úgy döntött, leküldi a pályáról a szabálytalan játékost, aki ezzel nemigazán értett egyet. Soron kívül Megvan a dátum: ekkor valósulhat meg a vita, amin Magyar Péter és Orbán Viktor is jelen lesz

Az NB1 harmadik fordulójának nyitányán vagyunk túl, mely akár a Debrecen győzelmével is zárulhatott volna, mert minden esélyük megvolt erre. Mindenesetre Brandon Domingues és Vágó Levente bombagólját nehéz lesz felülmúlni ezen a hétvégén.