Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Legutóbb a barcás időkben volt ennyire boldog Messi (fotók)

Legutóbb a barcás időkben volt ennyire boldog Messi (fotók)

Legutóbb a barcás időkben volt ennyire boldog Messi (fotók)
Fotó: EPA/CRISTOBAL HERRERA-ULASHKEVICH

Beszédesek azok a felvételek, amik Lionel Messiről készültek az Inter Miami legutóbbi játéknapján, aminek ideje alatt az argentin legenda megint eredményes tudott lenni.

Lionel Messi megtehette volna, hogy Szaúd-Arábiába szerződik, ahol annyi pénzt kereshetett volna egy szezon alatt, mint azelőtt soha. Sőt, egy másik játékos sem keresett még ekkora összeget, egyik más sportban sem.

A cikk a videó után folytatódik

Messi a gigantikus vagyon helyett úgy döntött, inkább az MLS-t választja, mert régi álma volt, hogy az Egyesült Államokban is kipróbálja magát. Miután a családjával imádják Miamit, nem maradt több kérdés.

Egy ideje már elhatározták a költészet, de azért kíváncsiak lettünk volna Messi reakciójára, amikor a szaúdiak közölték, mennyi pénzt fizetnének neki. Jelenleg Mbappét győzködik, aki ugyancsak horribilis összegeket kereshetne a Közel-Keleten.

Messi kizárólag a saját csapatával foglalkozik, ahol David Beckham elnökként és résztulajdonosként van jelen. Szintén megkönnyezte Messi debütálását, ami győzelmet ért, nem is kicsit.

Legutóbb pedig két góllal járult hozzá az Inter Miami győzelméhez, amivel még nagyobb rajongás veszi körül. Az alább látható felvételek is azt mutatják, Messi rég volt annyira boldog a pályán, mint most, ez már a barcás időket idézi.