Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Beperelt egy férfi egy nőt, amiért ő közölte, csak barátként tekint rá

Beperelt egy férfi egy nőt, amiért ő közölte, csak barátként tekint rá

Beperelt egy férfi egy nőt, amiért ő közölte, csak barátként tekint rá
Fotó: Unsplash/金 运

Egy szingapúri férfi most 3 millió szingapúri dollár kártérítést követel egy nőtől "pénzügyi veszteségei fedezésére".

A Guardian jelentése szerint egy szingapúri férfi több mint 3 millió szingapúri dollárt (806 millió forint) követel egy nőtől, aki közölte vele, hogy csak barátként tekint rá, állítva, hogy a nő ezzel traumát okozott neki és csorbította „kiemelkedően jó hírnevét”.

A cikk a videó után folytatódik

A csak K Kawshigan néven említett férfi által indított rágalmazási perben a bírósági dokumentumok szerint az általa követelt kártérítés fedezné „a bevételkiesést és a befektetések elvesztését”, valamint a „rehabilitációs és terápiás programokat, melyek célja a trauma leküzdése”.

A tárgyalásra a jövő hét folyamán kerülhet sor, a férfi pedig „állítólagosan rágalmazó megjegyzésekkel és hanyag magatartással” vádolja a nőt. A januárban közzétett ítéletben azonban megállapították, hogy állításai visszaélésnek minősülnek, a bíróság pedig úgy vélte, hogy Kawshigan „hátsó szándéka az alperes bosszantása vagy elnyomása volt”.

A nő 2016-ban találkozott először Kawshigannal, a problémák pedig 2020-ban kezdtek kialakulni, amikor kiderült, nem ugyanúgy definiálják kapcsolatukat:

„Míg az alperes a felperest csak „barátnak” tekintette, addig ő a nőt a „legközelebbi barátjának” tekintette”.

Az ítélet szerint az alperes azt kérte, hogy csökkentsék interakcióikat, ami viszont nem tetszett a felperesnek és úgy érezte, hogy ez „visszalépést jelentene a kapcsolatukban”. Az alperes ekkor hangsúlyozta a határok szükségességét, és arra buzdította, hogy „legyen önálló”.