386,98 Ft
451,92 Ft
66,952 $

Újabb magyar érem a birkózó-vb-n

Szél Anna bronzérmet nyert az 59 kilogrammos súlycsoportban a Belgrádban zajló U23-as birkózó-világbajnokság csütörtöki versenynapján.

...svg content...Fotó: Unsplash/ Giorgio Trovato

TÉMÁK

A magyar szövetség beszámolója szerint az Orosházi BSK ifjúsági olimpiai bajnoki és junior Európa-bajnoki ezüstérmes sportolója az idei junior világbajnok orosz Anasztaszja Szidelnyikovával találkozott a helyosztón.

Ellenfele egy mögékerüléssel és egy szőnyegszéli akcióval 3-0-ra elhúzott, majd a magyar versenyző húzással szépített, kitolással egyenlített, és a már neki kedvező 3-3-as eredményt nagyszerű védekezéssel megőrizte, ezzel bronzérmet nyert. Soron kívül Riasztó mértékben növekszik az idős, beteg, munkaképtelen hajléktalanok száma Magyarországon

A magyar kötöttfogású szakág szerdán egy-egy arany-, ezüst- és bronzéremmel, valamint két ötödik hellyel zárta a korosztályos viadalt, a szabadfogásúak pénteken rajtoló küzdelmeiben pedig négy magyar lesz érdekelt.