457,36 Ft
66,749 $

További Hírek

Ligeti Dániel bronzérmes lett a budapesti rendezésű tornán.

Az érdeklődők március 26-án láthatják az első mérkőzést, a belépés az egész Európa-bajnokságra ingyenes lesz.

Szél Anna bronzérmet nyert az 59 kilogrammos súlycsoportban a Belgrádban zajló U23-as birkózó-világbajnokság csütörtöki versenynapján.

Az októberi felnőtt vb-n elért ötödik helye után Lévai Tamás hétfőn aranyérmet nyert a Belgrádban zajló U23-as birkózó-világbajnokságon, melynek első éremosztó napján Losonczi Ottó ezüstöt, Vitek Dáriusz pedig bronzérmet szerzett.

Már a döntő előtt biztos az újabb magyar érem, csak egy kérdés maradt, hogy az aranyban vagy ezüstben fog pompázni a birkózó nyakában.

Lőrincz Tamás 34 évesen jutott be a kötöttfogású birkózás 77 kilogrammos súlycsoportjának döntőjébe Tokióba, ami az utolsó nagy dobása volt.

Miután Lőrincz Tamás bejutott a 77 kilogrammosok döntőjébe, Lőrincz Viktoron volt az ország szeme, aki a 87 kilogrammosok között mutatott fel eddig biztató eredményt.

Lőrincz Viktor kiváló teljesítményt nyújtva megnyerte a mérkőzést a 87 kilogrammos kategóriában, ami egyúttal azt is jelenti, hogy holnap éremért birkózhat.

A magyar versenyző sikeresen abszolválta a vigaszágas mérkőzést, amit azt jelenti, hogy ott lehet a bronzmeccsen Tokióban.

A magyar birkózón nem tudott kifogni az iráni ellenfele, és aranyéremért küzdhet Tokióban.