Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Barátjuknak tekintették a férfit, készpénzt és ékszert lopott tőlük az éjszaka leple alatt

Barátjuknak tekintették a férfit, készpénzt és ékszert lopott tőlük az éjszaka leple alatt

Barátjuknak tekintették a férfit, készpénzt és ékszert lopott tőlük az éjszaka leple alatt
Police.hu

Kövess minket a Google-ben

Legyen a Liner a követett forrásod

Jelöld be oldalunkat követett forrásként a Google Keresőben, hogy a friss hírek nagyobb eséllyel jelenjenek meg nálad a Vezető hírek találatok között.

Beállítom

Gyanúsítottként hallgatták ki a rendőrök azt a 47 éves férfit, aki ismerős családtól lopott el értéktárgyakat.

A Pápa-környéki sértett 2021. április 20-án délután értesítette a rendőrséget arról, hogy aznap 14 óra 30 perc és 17 óra 50 perc között az otthonából több százezer forint értékben tűnt el készpénz és néhány ékszer – írta a Police.hu.

A cikk a videó után folytatódik

A rendőrök az adatgyűjtés eredményeként 2021. augusztus 17-én a lakásán elfogták és előállították, majd gyanúsítottként kihallgatták a feltételezett elkövetőt. A 47 éves szombathelyi férfi beismerő vallomást tett az ügyben.

Elmondta, hogy a családot jól ismerte, már többször aludt náluk, így tudta, hogy otthonról távozva hol rejtik el a lakáskulcsot. A házba a rejtekhelyen megtalált kulccsal jutott be, majd onnan készpénzt és ékszereket lopott el. A pénzt azóta felélte, az egyik aranyékszert eladta, a többi ékszert pedig egy kukába dobta, mert azokat értéktelennek tartotta.

A férfi ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást a Pápai Rendőrkapitányság.

Kövess minket a Google-ben

Legyen a Liner a követett forrásod

Jelöld be a Linert követett forrásként a Google-ben.

Beállítom

A következő cikkhez görgess lejjebb