392,15 Ft
457,95 Ft
63,440 $

Orbán üzent az úszólegenda Cseh Lászlónak

Cseh László hetedikként végzett 200 méter vegyesen a tokiói olimpián, ez pedig pályafutásának utolsó versenye volt, ugyanis az úszólegenda visszavonul az úszástól.

Fotó: MTI/Kovács Tamás
Belföld

Borbély Fanni

Orbán Viktor a Facebookon üzent a legendának, és egy fotót is közzétett, melyen épp ő adja át az érmet Cseh Lászlónak egy eredményhirdetésen. A bejegyzéshez azt írta:

„Mindent köszönünk. Vár rád a civil élet, sok sikert!”

A 35 esztendős úszólegenda 200 méteres vegyesben fejezte be a pályafutását, ezzel pedig egy olyan karriert tudhat maga mögött, ami rengeteg gyermek számára jelenthet példát. Sokan például miatta kezdtek el úszni, ami már önmagában egy olyan siker, amely mindennél többet ér.

6.5-es erősségű földrengés rázta meg Jáva szigetét

6.5-es erősségű földrengés rázta meg az indonéziai Jáva szigetének partjait, a rengéseket egészen Jakartáig és Bandungig érezni lehetett.

Harry Kane már 42 gólnál jár 42 meccs alatt a Bayern Münchennél

Hihetetlen, hogy ezzel a mérleggel nem nyert idén bajnokságot a Bayern München, de a Bajnokok Ligájában még mindig versenyben vannak.