Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Ma kapnak SMS-t azok a pedagógusok, iskolai, bölcsődei és óvodai dolgozók, akik még oltásra várnak

Ma kapnak SMS-t azok a pedagógusok, iskolai, bölcsődei és óvodai dolgozók, akik még oltásra várnak

Ma kapnak SMS-t azok a pedagógusok, iskolai, bölcsődei és óvodai dolgozók, akik még oltásra várnak
Fotó: Salgótarján, 2021. április 13. Egy nő megkapja a Pfizer-BioNTech koronavírus elleni Comirnaty-vakcina első adagját a salgótarjáni Szent Lázár Megyei Kórház oltópontján 2021. április 13-án. MTI/Komka Péter

Ők azok, akik valamely oknál fogva nem jelentek meg az elmúlt két héten tartott soron kívüli oltási programban.

Az operatív törzs szerda délelőtt tartott sajtóeseményén több információ is elhangzott, többek között a pedagógusok, az iskolai, óvodai és bölcsődei dolgozók oltásáról is, mivel egy harmadik oltási kört is indítottak számukra.

A cikk a videó után folytatódik

Ebben a harmadik oltási körben azok vesznek részt, akik az első két körben noha regisztráltak, valamilyen oknál fogva nem jelentek meg. Az operatív törzs hivatalos tájékoztatása szerint a mai napon kapják meg az SMS-t azok a pedagógusok, valamint bölcsődei, óvodai és iskolai dolgozók, akik valamely oknál fogva nem tudtak megjelenni az elmúlt két hétben zajlott oltási programban.

A védettségi igazolvány egyelőre nem mentesít bennünket a karanténkötelezettség alól

Őket oltópontra fogják irányítani, és a Pfizer védőoltását kapják meg. Emellett a kórházi oltópontokon is további folytatódik a lakossági oltás a megérkezett Pfizerrel és a rendelkezésre álló Szputnyik V vakcinával.