Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Viharos időjárás miatt elhalasztották a Balaton-átúszást

Viharos időjárás miatt elhalasztották a Balaton-átúszást

Viharos időjárás miatt elhalasztották a Balaton-átúszást
Shutterstock

Kövess minket a Google-ben

Legyen a Liner a követett forrásod

Jelöld be oldalunkat követett forrásként a Google Keresőben, hogy a friss hírek nagyobb eséllyel jelenjenek meg nálad a Vezető hírek találatok között.

Beállítom

A hétvégén várhatóan viharos lesz az időjárás, ezért el kell halasztani az eseményt.

A hétvégi viharos időjárásra való tekintettel elhalasztották a 43. Lidl Balaton-átúszást, melyet eredetileg szombaton tartottak volna meg Révfülöp és Balatonboglár között.

A cikk a videó után folytatódik

A szervezők döntésüket a HungaroMet siófoki obszervatóriuma által kiadott előrejelzésre alapozták, mely szerint mind szombaton, mind vasárnap bizonytalan, zivatarveszélyes időre kell számítani a Balaton térségében.

A halasztásról a Balatoni Vízirendészeti Rendőrkapitányság egyetértésével született döntés.

A 5,2 kilométeres távval megrendezendő esemény új, tervezett időpontja augusztus 2-a, szombat. A szervezők azonban csak az esemény előtti csütörtökön, vagyis július 31-én hozzák meg a végleges döntést a megrendezésről.

Kövess minket a Google-ben

Legyen a Liner a követett forrásod

Jelöld be a Linert követett forrásként a Google-ben.

Beállítom

A következő cikkhez görgess lejjebb