Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Végre: Már a polcokon Várkonyi Andrea könyve

Végre: Már a polcokon Várkonyi Andrea könyve

Végre: Már a polcokon Várkonyi Andrea könyve
Fotó: Instagram/varkonyiandrea_va

Az És ezt lehet? végre elérhető online és a nagyobb könyvesboltok polcain is.

Mindenkit nagy meglepetésként ért, amikor Várkonyi Andrea bejelentette, hogy nemsokára elérhető lesz az új – és egyben az első – könyve. 

A cikk a videó után folytatódik

Egy darabig még várnunk kellett, hogy mi is kezünkbe foghassuk az És ezt lehet? című alkotást, hiszen a nagy bejelentés október 13-án történt. 

A könyv címéről Várkonyi Andrea ekkor így nyilatkozott: 

És ezt lehet?” Olyan sokszor hallom ezt a pszichológiai rendeléseimen, hogy szeretnélek titeket és minden nőt meggyőzni arról: igen, lehet magad jól érezni, szabad magad előre sorolni, lehet változtatni. A könyvet egyelőre előrendelhetitek, de azt is megosztom majd veletek, mikor kerül az üzletekbe. Remélem, ti is annyira fogjátok szeretni olvasni, amennyire én szerettem írni!”

A cikk még nem ért véget, folytatáshoz lapozz a következő oldalra.

Most pedig azt is bejelentette, hogy végre elérhető a kötet online és a nagyobb könyvesboltok polcain, sőt, nemsokára a kisebb üzletekben is megvásárolhatjuk azt.