354,25 Ft
385,32 Ft
449,19 Ft
65,704 $

Őrült meccsen jutott be a Paks a Magyar Kupa elődöntőjébe a Gera vezette Vasas ellen

Kevés hiányzott ahhoz, hogy a Paks kiessen a Magyar Kupából, és sorozatban háromszor is kikapjon, ezúttal egy NB2-es ellenféltől

...svg content...Fotó: A paksi játékosok örülnek a győzelemnek a labdarúgó MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében játszott Vasas FC (NB II) - Paksi FC mérkőzés végén az Illovszky Rudolf Stadionban 2024. április 3-án. Vasas FC-Paksi FC 2-5. MTI/Kovács Tamás

Takács Petra

Már Gera Zoltán vezeti a Vasast, akik kemény ellenfelet kaptak a Magyar Kupa negyeddöntőjében. Papíron a Paks jóval esélyesebb volt, viszont a Vasas odahaza játszhatott, addig a paksiak egyáltalán nem mutatnak jó formát. Érdekesen alakultak az események, mondhatni drámai volt a helyzet a hosszabbítással.

A vezetést Barna szerezte meg a Paksnak a 44. percben, amire Holender válaszolt, valamint több mint 10 perccel később. Ezt követően hosszabb csend következett, majd Tóth a 85. percben büntetőből továbbjutásra lőtte a Vasast, legalábbis úgy tűnt. Amikor sokan már elkönyvelték a Paks kiesését, a 90. percben Papp csavart egyet az eseményeken. Soron kívül Donáth Annát sokkolták a Robert Fico elleni merényletről megjelent kommentek

Sőt, a 93. percben Böde is megérkezett, aki sokak szerint több lehetőséget érdemelne. A 114. percben pedig minden eldőlt Hahn büntetőjével, addig Windecker a 119. percben 5-2-re módosította az állást, ami egyúttal a végeredmény is. A másik elődöntő jelenleg is zajlik, a Diósgyőr játszik a Ferencvárossal, ami szintén izgalmasnak ígérkezik.