354,57 Ft
394,13 Ft
468,11 Ft
61,604 $

Varga Ádám és Kopasz Bálint olimpiai érmet érő döntője a párizsi olimpiáról (videó)

Igazi álomszerű volt Varga Ádám és Kopasz Bálint döntője az 1000 méteres távon, miután mindketten dobogóra állhattak.

...svg content...Fotó: Az ezüstérmes Varga Ádám (hátul) és a bronzérmes Kopasz Bálint a férfi kajak egyesek 1000 méteres versenyének döntõje után a 2024-es párizsi nyári olimpián a vaires-sur-marne-i evezõs és kajak-kenu pályán 2024. augusztus 10-én. MTI/Kovács Tamás

Egy nagyon eredményes szombati napot tudhatunk magunk mögött, amire joggal lehetünk büszkék. Csipes Tamara például ezüstérmes lett, 34 évesen is bizonyította klasszisát, akit már most elkezdtek győzködni a következő olimpia miatt, amit Los Angelesben rendeznek meg.

Semmi sem lehetetlen, ha Csipesről van szó, de jelenleg közelebb áll ahhoz, hogy a párizsi volt az utolsó olimpiája. Varga Ádám és Kopasz Bálint sem unatkozott, akik az 1000 méteres mezőnyben álltak rajthoz szombaton. Soron kívül Orbán Viktor, majd Magyar Péter is profilképet váltott az árvízvédelem alatt

Amikor már úgy tűnt, Varga Ádám nem lesz dobogós, akkora hajrát eresztett meg, hogy még Kopasz Bálintot is megelőzte. Ezzel ezüstérmes lett, míg Kopasz a harmadik helyen szakította át a célvonalat, mely szintén nagy eredmény.