Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Újabb bejelentésekre készült a kormány csütörtökön

Újabb bejelentésekre készült a kormány csütörtökön

Újabb bejelentésekre készült a kormány csütörtökön
Budapest, 2023. április 6. Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezetõ miniszter (j) és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivõ (b) a Kormányinfó sajtótájékoztatón a Miniszterelnöki Kabinetiroda épületében 2023. április 6-án. MTI/Balogh Zoltán

Csütörtökön 9:30-kor kezdődik a kormányinfó.

Az eseményt Szentkirályi Alexandra jelentette be közösségi oldalán. Mint a Világgazdaság megírta, a kormányinfón valószínűleg a külpolitikai és gazdasági kérdések kerülnek előtérbe, valamint az Európai Uniós források körüli újabb információk.

A cikk a videó után folytatódik

Minden bizonnyal az árstop kapcsán is tesznek bejelentéseket, az viszont már biztosnak tűnik, hogy április végét követően is érvényben maradnak az árkorlátozásokkal kapcsolatos korábbi rendeletek.

A mai napon kormányülést tartottak, vélhetően az itt megszületett döntéseket közlik a holnapi Kormányinfón.