Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

Tóth Csaba nem vitázik Hadházyval a Partizánban

Tóth Csaba nem vitázik Hadházyval a Partizánban

Tóth Csaba nem vitázik Hadházyval a Partizánban
Fotó: MTI/Mónus Márton

Tóth Csaba, Zugló MSZP-s képviselője kijelentette, hogy nem megy el hétfőn a Partizán stúdiójába vitázni Hadházy Ákos országgyűlési képviselővel, Gulyás Mártonnal azonban találkoznak a bíróságon, ugyanis feljelenti rágalmazásért.

Tóth Csaba Facebookra feltöltött videójából kiderült, hogy nem fog sor kerülni a Partizánban a nagy érdeklődést kiváltó vitára Tóth Csaba és Hadházy Ákos között, ugyanis Tóth inkább a Zugló TV-ben szeretne szembekerülni kihívójával.

Azt is megtudhattuk, hogy Gulyás Mártont feljelenti, ugyanis szerinte kérdésekbe csomagolt vádakat fogalmazott meg ellene a Karácsony Gergellyel készült interjújában – írja a Telex.

Tóth azt mondta, tudja, hogy politikusként kénytelen többet eltűrni, mint egy átlagembernek, de most „betelt a pohár”. A képviselő ezért nagy nyilvánosság előtt elkövetett, jelentős érdeksérelmet okozó rágalmazás miatt jelentette fel műsorvezetőt.

Gulyás Márton azt állította a műsorban, hogy az, hogy Tóth Csaba ismer minden közös képviselőt Zuglóban, azt is jelentheti, hogy „egészen szélsőséges klientúrakört tart fenn, amit mindenféle juttatásokkal tart egyben”.

„Eddig úgy tudtuk, hogy ún. kérdésekkel provokálni kizárólag a kormánypárti képviselők által bevetett érvelés a kényesebb, nehezebb interjú/vitahelyzetek elkerülésére. Ebben úgy tűnik, tévedtünk. Este 7-kor a tervezett vitát természetesen megtartjuk – annyi résztvevővel, amennyi megjelenik a helyszínen. Gulyás Márton a Partizán álláspontját a rágalmazási vádakkal kapcsolatban a műsorban fogja ismertetni: nézzétek élőben!”

– reagált a Partizán szintén a Facebookon.

Tóth Csaba a videó végén elmondta, hogyha Hadházy vitázni akar vele, akkor pénteken 17 órakor várja a Zugló TV-ben.