Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

Dollár
365,44 Ft
Euró
392,13 Ft
Font
457,26 Ft
Bitcoin
64,628 $

További Hírek

A nemzeti ünnepen nem várható csapadék, noha verőfényes napsütés sem.

Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke hamarosan beszédet mond, várhatóan hatalmas tömeg előbb, mint az általában lenni szokott.

A Puskás Aréna is díszkivilágítást kapott március 15. alkalmából, amit bárki megcsodálhat Budapesten.

Orbán Viktor magyar miniszterelnök ismét egy nagyon részletes beszédet mondott, ezúttal március 15-én.

Még az idő is komor volt 1848. március 15-én, egy olyan napon, mely megváltoztatta a magyar történelmet.

Így a Janus Pannonius Múzeum, a Modern Magyar Képtár és a Zsolnay Múzeum is nyitva lesz, s a szigetvári Zrínyi-várba a várbelépő díjtalan, ugyanakkor a kiegészítő szolgáltatásokra ez már nem vonatkozik.

A nemzeti ünnepen hidegfront éri el az országot, mely viharos széllökéseket és csapadékot hoz.

Számos ponton átalakul a közlekedés Budapesten március 15., a nagy nemzeti ünnep miatt.

Gyurcsány Ferenc és Dobrev Klára közösen fog felszólalni március 15-én, az egyik legfontosabb nemzeti ünnepen.

Orbán mellett az ellenzéki összefogás miniszterelnök-jelöltje is elmondta ünnepi beszédét a Műegyetem rakparton.