Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

Szentkirályi Alexandra: „A Tisza Párt lepaktált Kijevvel és Brüsszellel a magyarok ellen”

Szentkirályi Alexandra: „A Tisza Párt lepaktált Kijevvel és Brüsszellel a magyarok ellen”

Szentkirályi Alexandra: „A Tisza Párt lepaktált Kijevvel és Brüsszellel a magyarok ellen”
A Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály által közreadott képen Szentkirályi Alexandra, a Fidesz budapesti elnöke, fővárosi közgyűlési frakcióvezetője a BOK Csarnokban tartott Harcosok klubja - A kezdet elnevezésű rendezvényen 2025. május 18-án. MTI/Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály/Benko Vivien Cher

Szentkirályi Alexandra, a Fidesz budapesti frakciójának vezetője szerint a Tisza Párt Ukrajnával és Brüsszellel is lepaktált a magyarok ellen.

Folytatódik a viszálykodás a Fidesz és a Tisza Párt között, ami már kampányhangulatot ébreszt az emberekben. Rengeteg minden fog még történni a következő közel egy évben, amire Lázár János miniszter is erősen utalt az egyik korábbi fórumán, míg Miskolcon dulakodás alakult ki a LázárInfón.

Szentkirályi Alexandra is figyeli az eseményeket, és legutóbb azt mondta, a Tisza Párt egész egyszerűen lepaktált Kijevvel és Brüsszellel a magyarok ellen. Magyar Péter tagadja, hogy bármi közük lenne Kijevhez, és szerinte semmilyen követelést nem teljesítenek Brüsszel névben. Orbán Viktor pedig azon a véleményen van, hogy a Tisza nem is magyar, hanem egy brüsszeli párt.

„A Tisza Párt lepaktált Kijevvel és Brüsszellel a magyarok ellen. Magyar Péter „barátja”, „testvére” Roland Tseber egy kiutasított ukrán kém, Zelenszkij képviselője, aki több millió magyar embert patkányozott le.” – írta a közösségi oldalán Szentkirályi.

Azt üzente, a magyar kormány nem fogija hagyni magát, és már sorakozót tartottak a Harcosok Klubjában, amitől sokat várnak, elsősorban az online térben. „Szégyen! Magyarország ellen összehangolt lejáratókampány indult, ezért is jó, hogy időközben sorakozót tartottunk a Harcosok Klubjában és erőt mutattunk – Magyarország nem hagyja magát!”