393,23 Ft
468,65 Ft
63,299 $

Szabó-Feltóthy és Molnár sem jutott döntőbe 200 méter háton Párizsban

Szabó-Feltóthy és Molnár sem tudta kvalifikálni magát a párizsi döntőbe 200 méter háton.

...svg content...Fotó: A győztes Szabó-Feltóthy Eszter (j) és a második helyezett Molnár Dóra a női 200 méteres hátúszás döntője után az úszó országos bajnokságon a Duna Arénában 2024. április 12-én. MTI/Kovács Tamás

Szabó-Feltóthy és Molnár Dóra sem jutott döntőbe 200 méter háton csütörtökön, a párizsi olimpia úszóversenyeinek hatodik napján. A délelőtti előfutamból Szabó-Feltóthy a 9. (2:09.72), Molnár a 16. (2:10.51) idővel került be az esti programba.

Az első elődöntőben a 18 éves Molnár volt érdekelt, javítani tudott a délelőtti idején, 2:09.83-mal csapott célba, amivel összesítésben a 12. lett. Ezt követően ugrott medencébe a 22 esztendős Szabó-Feltóthy, ő szintén javult, s 2:09.41-es idejével tizedikként zárt. Soron kívül Árvízhelyzet: Zebegény nehéz helyzetben van, be kellett indítani a szivattyúkat