Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Samsung telefonod van? Akkor ezt jó, ha tudod

Samsung telefonod van? Akkor ezt jó, ha tudod

Samsung telefonod van? Akkor ezt jó, ha tudod
Fotó: Samsung

A Samsung több Galaxy okostelefonra és táblagépre is kibővítette a Google Circle to Search nevű funkcióját az augusztusi frissítésekkel.

A dél-koreai technológiai óriás nemrég jelentette be, hogy a korábban csak néhány csúcskategóriás készüléken elérhető funkciót kiterjeszti több Galaxy A sorozatú készülékre és megfizethető táblagépekre is. A lépés jelentősen megnöveli a funkciót használni képes eszközök számát.

A cikk a videó után folytatódik

Az új frissítéssel olyan népszerű modellek kapják meg a Circle to Search funkciót, mint a Galaxy A34, A54, A35 és A55. Emellett a Galaxy Quantum 4, a Galaxy S21 FE, valamint a Galaxy Tab S9 FE és FE+ táblagépek is csatlakoznak a támogatott készülékek listájához.

A becslések szerint a bővítés mintegy 25 millió felhasználónak teszi elérhetővé a Google innovatív keresési megoldását. A funkció lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy egyszerűen bekarikázzák vagy megjelöljék a képernyőn látható tartalmat, és azonnal keresési eredményeket kapjanak róla.

Fontos megjegyezni, hogy ezek az eszközök csatlakoznak a Samsung csúcskészülékeihez, melyek már korábban megkapták a funkciót egyéb Galaxy AI szolgáltatásokkal együtt. A Galaxy S és Galaxy Z sorozat legutóbbi generációi már hónapok óta élvezhetik ezt a funkciót.

A Google folyamatosan fejleszti a kereső képességeit, az elmúlt hónapokban olyan új opciókkal bővült, mint az „Erről a képről” információs panel, a fordítási gyorsparancs, valamint a legutóbbi frissítésben bevezetett közvetlen megosztási lehetőség.