457,95 Ft
63,889 $

Sziliczei-Német Rebeka bronzérmes 1500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n

Sziliczei-Német Rebeka bronzérmes lett 1500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolya Eb.

Fotó: Kónya Zsófia, Sziliczei-Német Rebeka, Jászapáti Petra és Bácskai Sára Luca, a második helyezett magyar csapat tagjai a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság női váltó versenyének döntőjében a lengyelországi Gdanskban, a Hala Olivia sportcsarnokban 2023. január 15-én. MTI/Illyés Tibor

Sziliczei-Német Rebeka bronzérmet nyert 1500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolyázók gdanski Európa-bajnokságának szombati napján. A Ferencváros 24 éves sportolója világversenyen pályafutása első egyéni dobogós helyét érte el, amellyel folytatódott a magyar a csapat remek sorozata a kontinensviadalokon, ugyanis így 2006 óta továbbra is minden Eb-n szerzett érmet. A győzelem az olasz Elisa Confortoláé lett honfitársa, Gloria Ioriatti előtt. A döntő másik magyar résztvevője, Kónya Zsófia negyedik helyen végzett.

(MTI)

Már 3-0-ra vezetett az Arsenal, amikor jött a gond

Az Arsenal 3-0-ra is vezetett a Tottenham ellen, de messze nem ez lett a végeredmény angol bajnokság hétvégi fordulójában.