Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Riasztás Dublinban – azonnal kiürítették a repülőtér egyik terminálját

Riasztás Dublinban – azonnal kiürítették a repülőtér egyik terminálját

Riasztás Dublinban – azonnal kiürítették a repülőtér egyik terminálját
Shutterstock

Elővigyázatossági okokból kiürítették a dublini repülőtér 2-es terminálját a riasztást követően.

A repülőtér közleményében megerősítette, az intézkedés biztonsági elővigyázatosságként történt, majd hozzátették, „a járatok ideiglenesen érintettek lehetnek”

A cikk a videó után folytatódik

A közleményben nem részletezték, mi indokolta az evakuálást, ugyanakkor hangsúlyozták, „utasaink és dolgozóink biztonsága az abszolút prioritás számunkra.” A repülőtér vezetése külön kiemelte, hogy jelenlegi információik szerint az eset nem hozható összefüggésbe azzal a kibertámadással, ami több európai repülőtéren is fennakadásokat okozott.

A kommünikében az utasoknak azt tanácsolták: „Azt javasoljuk az utasoknak, hogy a legfrissebb információkért ellenőrizzék légitársaságuk tájékoztatását.” A repülőtér hozzátette, hogy amint lehetséges, további részleteket közölnek majd – írja a Sky News.