Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Pochettino állhat Joao Felix végleges szerződésének útjába

Pochettino állhat Joao Felix végleges szerződésének útjába

Pochettino állhat Joao Felix végleges szerződésének útjába
London, 2023. február 18. Joao Felix, a Chelsea (j) és Romeo Lavia, a Southampton játékosa az angol labdarúgó-bajnokság 2023. február 18-i mérkõzésén Londonban. MTI/EPA/Daniel Hambury

A Chelsea új edzője a hírek szerint nem tart igényt a játékosra.

Mint arról már beszámoltunk, Mauricio Pochettino lett a Chelsea új edzője, az argentin tréner pedig úgy tűnik, hogy már hozzá is kezdett a keres formálásához. Nem minden játékos örülhet azonban ennek.

A cikk a videó után folytatódik

Köztük van Joao Felix is, aki még januárban csatlakozott a Kékekhez, ám csupán kölcsönbe érkezett. A portugál mindössze négy gólt szerzett a Chelsea-ben, így nem volt túl sikeres a szereplése a csapatnál.

Most az Atlético Madrid elnöke, Enrique Cerezo nyilatkozott a játékos jövője kapcsán, és úgy vélekedett, hogy az angol klub új trénere, Mauricio Pochettino nem szeretné, ha Felix továbbra is a Chelsea kötelékében maradna.

A 23 éves játékos így valószínűleg visszatér Spanyolországba, ám az is előfordulhat, hogy a madridiak újból kölcsönadják, ám erről az elnök még semmi biztosat nem tudott mondani – írja az ESPN.

A portugál válogatott korábban utalt arra, hogy a jövője attól is függ, hogy a Chelsea kvalifikálja-e magát a Bajnokok Ligájába a következő szezonban, ám a csapat végül a 12. helyen végzett a Premier League-ben, így az európai kupaporond jövőre csak álom marad számukra, ellenben az Atlético ősszel is BL-résztvevő lesz.