Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Pikáns részleteket tárt fel Bill Clintonról legújabb könyvében Monica Lewinsky

Pikáns részleteket tárt fel Bill Clintonról legújabb könyvében Monica Lewinsky

Pikáns részleteket tárt fel Bill Clintonról legújabb könyvében Monica Lewinsky
YouTube/TED

Az "Életem legrosszabb pillanatai" című kötetben a szexbotrányba keveredett Lewinsky leírja azokat a megpróbáltatásokat, melyeket át kellett élnie az elmúlt évtizedekben.

Az 1990-es évek egyik legnagyobb botránya akkor robbant ki, amikor kiderült, hogy a Fehér Házban dolgozó csinos titkárnő, Monica Lewinsky bevallotta, kilenc alkalommal szexuális kapcsolatot létesített az Egyesült Államok elnökével, Bill Clintonnal.

A cikk a videó után folytatódik

Lewinsky a vallomását követően valóságos anticelebbé avanzsált, ami lelkiekben rendkívüli módon megviselte. Nemrégiben elhatározta, hogy könyvet ír megpróbáltatásairól, amelyet egy pszichoterapeuta segítségével tett meg – írás közben a szakember feltárta traumáit, amelyeket folyamatosan lejegyzett.

„Rendkívül izgatott, egyúttal ideges vagyok, hiszen nem tudom, miként értékelik majd az emberek az életem azon pillanatait, amelyeket őszintén megbántam” – mondta az NBC televíziócsatorna riporterének nyilatkozó Lewinsky.

Lewinsky családi kapcsolatait kihasználva 1995 júliusában Washingtonban nyári fizetés nélküli munkát vállalt a Fehér Házban.

1996 áprilisában a főnökei Lewinskyt áthelyezték a Pentagonba, mert úgy érezték, hogy túl sokat tartózkodik az elnök környezetében, Monica egy Linda Tripp nevű munkatársának ekkor beszámolt az elnöki szobákban történtekről. Linda Tripp 1997 szeptemberétől rögzítette a Lewinsky és Clinton elnök afférjáról szóló telefonbeszélgetéseiket, amelyeket azóta az egész világ ismer.