Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Mestercukrász: így zokogott az egyik esélyes a zsűri előtt

Mestercukrász: így zokogott az egyik esélyes a zsűri előtt

Mestercukrász: így zokogott az egyik esélyes a zsűri előtt
Fotó: RTL Magyarország

Dodi végül olyan rossz teljesítményt nyújtott, hogy mennie kellett, ami egyértelműen meglepetés, hiszen benne még az a lehetőség is megvolt, hogy eljut a döntőig.

Robog előre a Mestercukrász első évada, és az ember néha csak kapkodja a fejét, hogy mi történik, kiknek kell távozniuk. A versenyzők komoly nyomás alatt dolgoznak, és ha hibáznak, annak nagyon nagy árat fizethetnek.

A cikk a videó után folytatódik

Már nem egy olyan adást láthattunk, aminek a végén egy nem várt név távozott. Egyik pillanatban a legjobbak tudnak lenni, majd a következőben a legrosszabbak. Dodival valami hasonló történt, és már nincs visszaút számára.

Az első feladat kudarca után valami egészen nagyot akart villantani, szóval kockáztatott, de más esélye nem volt, hogy igazán meggyőzze a zsűrit. 19-re lapot húzni pedig nem mindig kifizetődő, ugyanakkor ő képes lehetett volna erre.

Mestercukrász: itt az újabb nagy meglepetés, nem várt név távozik

A zsűri is kíváncsian várta, hogy Dodi mit tesz le eléjük, hiszen kvázi ezen múlt minden. A chefek előre figyelmeztették, hogy ne vállalja túl magát, mert meg fog csúszni, mintha csak érezték volna, hogy ebből baj lesz.

A munka sem úgy ment, mint azt szerette volna, az utolsó percekben is változtatnia kellett, de ekkor még bizakodó volt, független attól, hogy messze nem tűnt elégedettnek. A kóstoláskor a lehető legrosszabb történt, a kukában landolt a tortaszelet, és nem véletlenül.

A chef nemigazán fogta vissza magát, és azt mondta, hogy Dodi egyszerűen nem fejlődik, noha az első napon olyan szépen indult neki a kihívásoknak, hogy már a döntőben látták. Ez volt az a pont, amikor a versenyző nem bírta visszatartani a könnyeit. Liptai Claudia is sajnálta, míg Dodi elismert,e mindig túlvállalja magát.